Antalya Öğrenci Koçluğu ve Akıl Zeka Oyunları Eğitimi

Antalya Öğrenci Koçluğu ve Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Unutmayın size bir telefon kadar yakınız. +90 535 880 42 98

ANTALYA ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI İLE AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI EĞİTİMİ

İKİ EĞİTİM BİR ARADA

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

SADACE  990TL

 

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI (120 saat)

Öğrenci koçluğu eğitimini tüm öğretmenler, psikologlar, psikolojik danışmanlar, sosyologlar, aile danışmanları ve kendi iş yerlerini açıp öğrenci koçluğu yapmak isteyen tüm mezunlar alabilirler. Öğrenci koçluğu eğitiminden sonra; Öğrenci koçluğu eğitimi ile öğrencilerinizin ihtiyaçlarını belirleyebilecek, Öğrenci koçluğu eğitimi ile öğrencilerinize gerekli performans ve ilgi testleri uygulayabilecek, Öğrenci koçluğu eğitimi ile öğrencilerinizle daha iyi iletişim kurabilecek ve iletişim engellerini kaldıracaksınız, Öğrenci koçluğu eğitimi ile öğrencilerinize uygun yöneltme hizmeti verebilecek Öğrenci koçluğu eğitimi ile öğrencilerinizin gelecek planlamasında daha faydalı olabileceksiniz. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı artık Mesleki Yeterlilik Kurumu(MYK) tarafından resmi olarak meslek olarak kabul edilmiştir. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı mesleki yeterlilik standartlarına uygun olarak ömur boyu eğitim merkezinden öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına katılarak sizlerde öğrenci koçu ve eğitim danışmanı olabilirsiniz.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI EĞİTMENLİK EĞİTİMİ İLE SATRANÇ EĞİTMENLİĞİ (148 Saat)

Akıl ve zeka oyunları eğitimi ile öğrencilerin analitik düşünmelerini, yatıcılıklarını ve empati yeteneğini geliştirilebilir. Akıl ve zeka oyunları eğitimine katılan öğrencilerde dikkat dağınıklığı azaltılabilir veodaklanma suresi uzatılabilir. Akıl ve zeka oyunları eğitimi ile düzenli olarak akıl ve zeka oyunları oynayan öğrencilerde zeka seviyesinin 13 puan arttığı bilimsel olarak ispatlanmıştır. Akıl ve zeka oyunları eğitmenlik eğitimini simdi satranç eğitimi ile birlikte alabilirsiniz. Devlet üniversitesi onaylı olarak alacağınız “Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi ile Satranç Eğitmenliği Sertifika”nızla birlikte tüm kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Akıl ve zekâ oyunları eğitici eğitimi ile tüm eğitim kademelerinde egzersiz acabilirsiniz Akıl ve zekâ oyunları eğitici eğitimi ile Halk eğitimlerde kurs açabilirsiniz. Akıl ve zekâ oyunları eğitici eğitimi ile Ortaokullarda seçmeli derse girebilirsiniz. Akıl ve zekâ oyunları eğitici eğitimi ile akıl ve zeka oyunları atölyesi açabilirisiniz. Akıl ve zekâ oyunları eğitici eğitimi ile özel okullarda secmeli derse girebilirsiniz. Devlet üniversitesi onaylı “Akıl ve Zeka Oyunları İle Satranç Eğitimi Sertifika Programı” ile tüm kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı İle Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Eğitimini şimdi kampanyalı olarak çok avantajlı fiyata alabilirsiniz. Akıl ve Zeka Oyunları İle Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı kısa bir süreliğine  990 TL’dir. Öğrenci Koçluğu ve Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Taksitli Satın Almak İçin Tıklayın [safir_mainheading title=”Eğitim Başvuru Formu” icon=”kullanici”]

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
+90 535 880 42 98 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bizimle İletişime Geçin!