Antalya MEB Egzersiz Paketi 2

Oyun Terapisi Eğitimi
 • Akıl Zeka Oyumları ve Satranç Eğitmenliği
 • Oyun Terapisi Sertifika Programı
 • Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi

Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız: +90 535 880 42 98 Kontenjan Sınırlıdır.

ÖĞRETMENLERİMİZE MÜJDE

Değerli öğretmenlerimizin öğrencilerimiz için yaptığı özverili çalışmaların karşılığını ne yapsak ödemeyiz. Türkiye’nin her yerinde ülkemizi kalkındırmak için çalışan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Öğrencilerimizi daha iyi eğiterek ülkenin kalkınmasına ve nitelik insan gücünü artırmada çok çalışan öğretmenlerimize hem bir karne hediyesi hem de teşekkür etmek için bir paket hazırladık. Gelecek nesil için çabalayan öğretmenlerimizin bu şeklide bir nebze olsun bizde yanlarında olmak istedik.

Öğrencilerimizi bir adım daha ileriye götürmek için çalışan tüm öğretmenlerimizin ihtiyaç duyduğu;

 • Akıl &Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği
 • Yaratıcı Drama Liderlik/Eğitmenlik Eğitimi
 • Oyun Terapisi Eğitimini

bir araya getirdik.

Akıl Ve Zekâ Oyunları ile öğrencilerimizin bilişsel işlevlerini artırmada, dikkat dağınıklığını önlemede, yaratıcı düşünmeyi sağlamada, farklı düşünmeyi öğretmekte ve öğrencilerimizin derslerini daha iyi kavrayıp hızlı öğrenmelerine katkıda bulunacaklardır.

Yaratıcı Drama Eğitmenlik Eğitimi ile kendisini tanımayı, yeteneklerinin farkına varmasını, karar verme becerisini geliştirmeyi, empati duygusunu kazanmayı ve arkadaş edinmesini kolaylaştırarak öğrencilerimizin sosyalleşmelerini sağlayacaklardır.

Oyun Terapisi ile de öğretmenlerimiz öğlencilerini daha iyi tanıyacak, sorunların temellerine daha fazla vakıf olabilecektir. Öğrencilerin söyleyemeyip içine atarak duygu durumlarını bozan olayların farkına varıp öğrencilerimize daha faydalı olabilecektir.

Şüphesiz ki, yukarıda  saydıklarımız bu eğitimlerin faydalarından sadece birkaç tanesidir. Öğretmenlerimizin bu eğitimlerden sonra öğrencilerimize daha faydalı olacağı ve onlarla çok daha iyi bir iletişim kuracağı kesindir. Bu düşünceden yola çıkarak bizde öğretmenlerimizin yanında olmak istedik.

Akıl & Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Ve Oyun Terapisi eğitimlerini paket olarak üçünü bir alan öğretmenlerimize;

Müthiş bir kampanya yaparak sadece 1050 TL olarak değerlendirdik. Kaçırılmayacak bu fırsat paketini birde hediyelerle de süsledik.

Eğitimi alan tüm öğretmenlerimize;

 • 6 adet akıl ve zeka oyunu
 • Eğitim materyallerini
 • Yıllık plan ve müfredatını
 • MEB egzersiz planını
 • Öğretmenimizin adına düzenlenmiş plaketini

itinayla başarılı olan tüm öğretmenlerimizi yolluyoruz.

Meb Egzersiz Paketi 2 Taksitli Satın Almak İçin Tıklayın [safir_mainheading title=”Eğitim Başvuru Formu” icon=”kullanici”]

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
+90 535 880 42 98 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bizimle İletişime Geçin!