Antalya Hasta Kayıt Kabul Sertifikası

Üniversite Onaylı

Antalya Hasta Kayıt Kabul Sertifikası

Yeni Bir Meslek Edinmek İçin Alın Size Fırsat….

Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız: +90 535 880 42 98 Kontenjan Sınırlıdır.  

Hastanelerde kullanılan programların aktif bir şekilde kullanılması ile bizler randevu alabiliyor, tedavi olabiliyor ve bir önceki gelişimize ait raporlar evrakları doktorlar görebiliyor.

Hasta- Kayıt elemanları tarafından verilen bu hizmetlerin aksaması halinde, hastane ve kliniklerde uzun kuyruklar, saatlerce doktor beklenmesi veya raporların karışma ihtimali ve dosyaların bulunamaması ve tüm tetkiklerin yeniden yapılması gerekir. Bu nedenle, Hasta Kayıt kabulde çalışan elemanların teknik eğitimlerinin olması gerekmektedir.

Hasta Kayıt kabul elemanlarından tıbbi sekreterler aynı zamanda doktorların yanında ve ameliyat hasta kabul bölümünde de çalışabildikleri için, özellikle hasta iletişimi konusunda da mutlaka eğitimli olmak zorundadırlar.

Hastanede çalışan herkes hastaneyi temsil edeceğinden, hastanenin imajını ilk hastaların zihninde uyandıran kişiler hasta-kayıt kabul elemanlarıdır. Bu nedenle, Hasta- kayıt kabul elemanlarının mesleki becerilerinin yanında iletişimine de her an dikkat edilmektedir.

[safir_mainheading title=”HASTA KAYIT KABUL  SERTİFİKASININ AMACI” icon=”buyutec”]

Hastanelerin sayısı arttıkça, raporlama, randevu verme, dosyaların arşivlenmesi ve ödeme makbuz kısımlarında da yoğunluk yaşanmaktadır. Bu nedenle, Sağlık alanında yapılan tüm yatırımlarda doktor, hemşire gibi teknik ekip gerekirken çok fazla sayıda hasta kayıt kabul elemanı da aranan teknik ekip çalışanlarından biri olarak karşımıza çıkar.

[safir_mainheading title=”HASTA KAYIT KABUL ELEMANLARININ GÖREVLERİ NELERDİR?” icon=”kullanici”]

  • Hasta karşılama
  • Hasta yönlendirme
  • Hasta ile etkili iletişim kurma
  • Hastaya verilecek danışma hizmetleri gibi temel görevleri bulunmaktadır.

[safir_mainheading title=”HASTA KAYIT KABUL İŞ İSTİHDAM OLANAKLARI” icon=”soru”]

  • Tüm devlet ve özel hastanelerde
  • Doktorların yanında
  • Özel muayenelerde
  • Kliniklerde hasta kayıt kabul elemanları görevlendirilmektedir.

[safir_mainheading title=”HASTA KAYIT KABUL SERTİFİKASINI NASIL ALIRIM?” icon=”soru”]

Uzaktan eğitim yöntemi ile verilen Hasta kayıt kabul sertifika eğitimlerine günün her saatinde istediğiniz zamanlarda ulaşabilir, dersinizi alabilirsiniz. Eğitim 60 gün sürmekte olup, eğitime ait dökümanlar ve  videolar sisteme eklenmiş olarak eğitiminize başlarsınız.

[safir_mainheading title=”Eğitimin Amacı” icon=”buyutec”]

Hasta kabul işlemleri sertifika programı, hastanelerde, sağlık ocaklarında, muayenehanelerde, polikliniklerde çalışan kişilerin veya çalışmak isteyen adayların, hasta karşılama, hasta yönlendirme ve danışma hizmetleri ile ilgili konulara dair bilgi ve beceri kazanmaları için katılmaları gereken bir programdır.

Eğitimin Süresi: Eğitim Toplam 560 Saattir.

[safir_mainheading title=”Meslek Tanımı” icon=”duyuru”]

Hastane veya diğer sağlık kuruluşlarında, hastaların yatış ve çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir.

[safir_mainheading title=”Eğitim Süresi ve Şekli” icon=”buyutec”]

Eğitim, internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 30 gündür. Eğitime ait videolar ve dökümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

[safir_mainheading title=”Kimler Katılabilir?” icon=”soru”]

Eğitime katılmak için ön koşul bulunmamaktadır. Eğitime dileyen herkes katılabilir ve sertifika sahibi olabilir.

Hasta Kayıt Kabul Sertifikası Taksitli Satın Almak İçin Tıklayın [safir_mainheading title=”Eğitim Başvuru Formu” icon=”kullanici”]

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
+90 535 880 42 98 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bizimle İletişime Geçin!