Antalya Servis Şoförlüğü Formatörlük Eğitimi

Servis Şoförlüğü Formatörlük Eğitimi alarak sizlerde Servis Şoförlüğü Formatörlük Eğitimcisi olabilirsiniz. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız. +90 535 880 42 98

ANTALYA SERVİS ŞOFÖRLÜĞÜ FORMATÖRLÜK EĞİTİMİ

 Servis şoförlüğü formatörlük eğitimi AMACI:

Servis şoförlüğü formatörlük eğitimimizde, servis araçlarını kullanan kişilerin riskli davranışlara karşı risklerin önlenerek trafiğin daha güvenli hale gelmesi ve geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın okullarına rahat ve güvenli bir şekilde gidip gelmelerini sağlamak için servis şoförlerini eğitmeyi amaçlamaktadır.

Servis şoförlüğü formatörlük eğitimi ÖN KOŞULU:

 • Aktif araç kullanmayı bilmek,
 • Eğitici eğitimine sahip olmak,
 • Sunum becerisine sahip olmak,

Servis şoförlüğü formatörlük eğitimi İÇERİK:

 • Eğitime verecek Eğiticilerin;
 • Eğitici Eğitimi
 • Trafik bilinci ve kültürü,
 • Güvenli sürüş,
 • Empati,
 • Yasal sorumluluklar,
 • İletişim,
 • Çocuk psikolojisine göre hareket etme,
 • Araçlarda ve trafikte çocukların karşılaşabileceği riskler,
 • Trafik güvenliği konularında eğitim alırlar.

 OKUL SERVİS ARAÇLARI HİZMET YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre, taşımanın tamamının veya bir kısmının bir büyükşehir belediyesi/belediye sınırları içerisinde gerçekleşmesi halinde; taşımacı, şehir içinde izlenecek güzergah için ilgili büyükşehir belediyesinden/belediyeden özel izin belgesi alacak. Ayrıca taşımacı, 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu uyarınca belirlenen fiyat tarifesine uyacak. Belediye sınırları dışına ya da dışından yapılan okul servis hizmetleri için; taşımacının ayrıca Bakanlıkça düzenlenen ve yapılacak taşımanın şehirler arası veya il içi olmasına bağlı olarak B2, D2 veya D4 yetki belgelerinden birine sahip olması gerekecek.

Adlarına tescilli taşıtların koltuk sayısı, taşınacak toplam öğrenci sayısının üçte birinden az olmaması şartıyla gerçek ve tüzel kişiler, birlikte taşıma hizmeti yapabilecekler. Bu husus kiralanma aşamasında komisyon tarafından dikkate alınacak.

Öğrenci velileri istemeleri halinde, çocuklarını herhangi bir okul servis aracı işleteni ile anlaşarak da taşıtabilecek. Bu hakkın kullanılması halinde; ilgililerine/yararlananlara kamu hizmetinin sunulmasında ve okul alanının kullandırılmasında farklı muamelede bulunulamayacak.

Servis Şoförlüğü Formatörlük Eğitimi Taksitli Satın Almak İçin Tıklayın [safir_mainheading title=”Eğitim Başvuru Formu” icon=”kullanici”]

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
+90 535 880 42 98 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bizimle İletişime Geçin!